Lublin, Vetterów 1
Port Lotniczy Lublin, Świdnik
Port Lotniczy Lublin, Świdnik
W jaki sposób zarezerwować samochód?
Wystarczy zadzwonić pod numer +48 604 29 19 29 i zapytać o dostępność samochodu w wybranym terminie oraz ustalić warunki wynajmu (całkowity koszt oraz szczegóły odbioru i zwrotu)
Czy można płacić Blikiem?
Nie, w tym momencie nie ma takiej możliwości, ale pracujemy nad wprowadzeniem tego rozwiązania. Można natomiast płacić zbliżeniowo. Nie da się jednak zbliżeniowo pobrać kaucji, więc w takim przypadku trzeba mieć kartę płatniczą. 
Czy można płacić gotówką?
Można płacić gotówką. Jedynie przy wyjazdach zagranicznych wymagana jest karta kredytowa w celu zabezpieczenia kaucji.
Czy można płacić przelewem?
Tak, można, pod warunkiem że kwota czynszu najmu oraz kaucji zwrotnej wpłynie na konto wypożyczalni przed terminem wynajmu. 
Czy kaucja jest obowiązkowa?
Tak, w zależności od segmentu samochodu wynosi ona:segment A i B: 500 złpozostałe segmenty: 1000 złMoże być zwiększona w przypadku kierowcy młodego lub posiadającego prawo jazdy krócej niż rok. Kaucja jest zwracana po zakończonym wynajmie i uregulowaniu wszystkich należności.
Czy samochody są ubezpieczone?
Wszystkie wypożyczane pojazdy są objęte standardowym pakietem ubezpieczeń, takimi jak ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC), ubezpieczenie od kradzieży (AC) i ubezpieczenie od szkód osobowych (NW), które zapewniają bezpieczne korzystanie z samochodu. Nasze auta posiadają również bogaty assistance.
Czy są limity kilometrów?
Tak, na stronie każdego samochodu jest informacja o podstawowym limicie kilometrów i jaki jest koszt jego podniesienia. Podczas spisywania umowy należy zadeklarować, która opcja została wybrana.
Jak mogę sprawdzić, czy limit kilometrów został przekroczony?
Na każdej umowie najmu jest zaznaczony początkowy stan licznika. Formuła jest prosta — liczba łącznie przejechanych kilometrów podzielona przez liczbę dni wynajmu da nam średnią liczbę kilometrów przejechanych w ciągu doby. Wystarczy porównać ją z limitem dziennym.

Uwaga: można jednego dnia przejechać więcej kilometrów, niż wynosi limit dzienny, gdyż dopiero na koniec wynajmu będzie liczona średnia.
Czy są opłaty za przekroczenie limitu kilometrów?
Tak, przekroczenie limitu kilometrów poskutkuje naliczeniem dodatkowej opłaty w wysokości 40 gr/km powyżej zadeklarowanego limitu kilometrów.
Czy samochód musi być uprzątnięty przed oddaniem?
Samochód powinien być zwrócony w stanie, w jakim został wydany. Jeżeli z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz sprzątnąć samochodu, to możemy to zrobić za Ciebie, ale za dodatkową opłatą. Najczęściej jest to kwota 30 zł, ale w przypadku aut 7- i 9-osobowych oraz ponadstandardowo zabrudzonych, będzie to opłata w wysokości 50 - 100 zł.
Czy samochód musi być zatankowany przed oddaniem?
Tak, samochód powinien być zwrócony z taką ilością paliwa, z jaką był wynajmowany.Jeżeli zwrócisz samochód z mniejszą ilością paliwa, niż przy odbieraniu to uzupełnimy bak z paliwem za Ciebie, jednak naliczymy dodatkowe opłaty: koszt paliwa oraz usługa tankowania w wysokości 30 zł. 
Czy samochód może wyjechać za granicę?
Tak, nasze samochody mogą poruszać się po całym terytorium Europy, z wyjątkiem Rosji, Białorusi i Ukrainy. W przypadku wyjazdu za granicę wymagana jest karta kredytowa na nazwisko najemcy w celu zabezpieczenia kaucji.